هتل دیمت پارک وان ترکیه

هتل سه ستاره دیمیت پارک وان که معمولا به نام اختصاری " هتل پارک " شناخته می شود در سال 2016 تاسیس شده است. هتل فاصله ی کمی تا خیابان جمهوریت شهر وان دارد. هتل دیمت پارک دارای 48 اتاق میباشد که هر اتاق دارای سرویس تختخواب و صبحانه، اینترنت بی سیم و پارکینگ رایگان، ترانسفر فرودگاهی، تلوزیون و حمام اختصاصی نیز میباشد و همچنین امکان ورود حیوانات به هتل نیز مجاز میباشند. رستوران هتل در طبقه ی پنجم قرار دارد و شما میتوانید به هنگام صرف صبحانه از رستوران استفاده کنید. صبحانه ی هتل به صورت سلف سرویس و منو باز بوده و از ساعت 7 تا 10 صبح آماده ی خدمت رسانی به مسافران میباشد. 

 

 

رستوران هایی نیز برای صرف غذاهای سنتی و لذیذ کشور ترکیه در اطراف هتل وجود دارند. نظیر رستوران Hacioglu Kebapcisi و رستوران Kervansaray که برای صرف غذاهای سنتی ترکیه از جمله دونر کبابی، پیده و .... پیشنهاد میشنود.

 

هتل به دلیل قرار گیری در موقعیت مناسب فاصله ی کمتری نسبت به جاذبه های گردشگری دارد. برای نمونه فاصله ی هتل دیمت پارک تا موزه ی وان 17 دقیقه ( با ماشین ) میباشد و همچنین ایستگاه حمل و نقل عمومی نیز نزدیک هتل واقع شده است.

جهت رزرو هتل با ما در ارتباط باشید :

امکانات هتل

هتل های مشابه

هتل کامفورت وان ترکیه

هتل کامفورت وان ترکیه

هتل هالدی وان ترکیه

هتل هالدی وان ترکیه

نظرات بازديد كنندگان

*
*